loading
loading
Yükleniyor...
close
0553 381 80 20

Sıkça Sorulan Sorular

1. İnternet sitemizden alışveriş yapmak ne kadar güvenlidir?

www.loisdiamond.com’da güvenlik en çok önem verilen hususlardan biridir. Sitemizde paytr Ödeme Kanalı üzerinden ve Havele Eft Yoluyla Alışveriş Yapılmaktadır.

Paytr Ödeme Kanalı bilgi:

A.1.1) PayTR kimdir?

2009 yılında Türk Mühendisler tarafından kurulan ve BDDK tarafından yetkilendirilmiş bir ödeme kuruluşu olan PayTR; e-ticaret siteleri, mobil uygulamalar ve iş modeli B2B ödeme tahsilatı olan firmaları Sanal POS, Linkle Ödeme, Pazaryeri, Kart Saklama, Mobil POS, Tekrarlayan Ödeme (Abonelik Modeli) 

2019 Eylül ayında, Türkiye’de 10. yılını dolduran ilk ödeme kuruluşu olan PayTR, Fintech Forum’19’da Türkiye’nin en çok ciro yapan şirketleri sıralaması, en inovatif ürün kategorisinde PSM Awards 1.’si ve Şikayetvar platformunda en yüksek teşekkür oranları ile Mükemmel Müşteri Memnuniyeti sağlayan ilk 10 firma arasında yer alarak, A.C.E Awards Ödeme Sistemleri Gold Ödülü sahibi olmuştur. 2015 yılından bu yana; Deloitte Teknoloji Fast 50, İlk 500 Bilişim Şirketi ve TOBB en hızlı büyüyen 100 şirketi sıralamasında yer almaktadır.

26 Nisan 2016 itibarıyla 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun kapsamında lisanslı bir ödeme kuruluşu olup, aynı zamanda Ödeme ve Elektronik Para Derneği (ÖDED) üyesidir.

 

A.1.2) PayTR nasıl çalışır?

PayTR Ödeme Çözümleri; B2C, B2B ve C2C online ödemenizi hızlı, kolay ve en güvenli şekilde imkan tanıyan servislerdir.

 

A.1.3) PayTR’da hangi banka kartları ile işlem yapılabilir?

PayTR ile ile tüm yurt içi ve banka kartlarından tek çekim ve taksitli olarak işlemlerinizi gerçekleştirebilir, ön ödemeli kartlardan ödeme yapabilirsiniz. Yurtdışı Mastercard ve Visa kartlarından tek çekim şeklinde ödeme yapabilirsiniz.

 

2. Siparişim elime nasıl ulaşır?

Firmamız tarafından belirttiğiniz adrese kargolanan tüm ürünler size ulaşıncaya kadar Yurtiçi Kargo, UPS veya Aras Kargo ile %100 sigortalı olarak kargolanmaktadır. Ürün size ulaştığında sorunlu olarak düşünüp kargodan teslim almadığınız ürünler için hiçbir sorumluluğunuz bulunmamaktadır.Böyle bir durumda bizimle telefonla yada info@loisdiamond.com adresinden e-mail yoluyla irtibata geçip sadece bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Aynı ürün size hemen tekrar kargolanacaktır.

3. Ürünlerle birlikte sertifika ve fatura yollanıyor mu?

www.loisdiamond.com’dan almış olduğunuz tüm ürünler için fatura kesilmektedir. Ayrıca tüm ürünler için adınıza özel olarak düzenlenmiş ve üzerinde almış olduğunuz ürünün resmi bulunan garanti sertifikası ile birlikte gönderilmektedir.

4. Sürpriz yapmak istiyorum ürün istediğim adrese gönderilir mi?

Sipariş sırasında sizden fatura adresi ve teslimat adresi olmak üzere adresler istenecektir. İstenilen bu adreslerden faturanın kendinize, siparişinizin de sürpriz yapacağınız kişinin teslimat adresine gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

5. Ürünlerin bakım garantisi var mı?

Tüm ürünlerimiz 10 yıl boyunca ücretsiz bakım garantilidir.

6. Ürünüm elime şık bir şekilde ulaşır mı?

Aldığınız ürünler, birinci sınıf mücevher mağazalarını aratmayacak kalite ve şıklıkta, orijinal Lois Diamond kutuları ve poşetleri ile paketlenerek, ekstra ücret talep edilmeden gönderilir. Arzu edildiğinde hediye paketi olarak da gönderilir.

7. Yüzük ölçüsünü bilmiyorum nasıl yardımcı olabilirsiniz.?

Yüzük ölçüsü nasıl tespit edeceğinizi öğrenmek için buraya tıklayınız….

8. Beğendiğim modelin üzerindeki pırlanta karatlarını değiştirmemiz yada altın rengini değiştirmemiz mü

Genel olarak tüm ürünlerimizde bazı özel modeller hariç istediğiniz pırlanta karat değişiklikleri ve altın rengi değişiklikleri yapılması mümkündür.Bunun için beğendiğiniz ürünün kodunu Müşteri Hizmetlerine mail atarak (info@loisdiamond.com) ya da telefonla irtibata geçerek ürün üzerinde yapılmasını istediğiniz karat ve altın rengi değişikliklerini bildirdiğinizde size fiyat değişiklikleri hakkında gerekli bilgilendirme yapılarak ürününüzü satın almanız sağlanacaktır.

9. Aradığım ürünü sitenizde bulamaz isem nasıl yardımcı olursunuz?

Aradığınız ürün modelini yada pırlanta özelliklerini sitemizde bulamaz iseniz , ürün modelinin resmini yada istediğiniz pırlantanın özelliklerini bize mail atarak bildirdiğinizde, Müşteri Hizmetleri tarafından konu hakkında bilgilendirilirsiniz.

10. Siparişimin teslimat süresi nedir?

Teslimatınızı en hızlı ulaştırmak için tüm gayretlerimizi göstermekteyiz. Klasik ürünler diye nitelendirdiğimiz Tektaş-Üçtaş-Beştaş pırlantalı ürünlerin kargoya verilme süresi 24 saat ile 48 saat arasında değişmektedir. Ancak özel tasarım ve ölçüye göre yapılan ürünlerde ürünün kargoya verilme süresi 3 ile 5 gün arasında değişebilir. Ürün kargoya verildikten sonra Türkiye içerisindeki en yakın noktaya ulaşma süresi 24 saat en uzak noktaya ulaşma süresi ise 48 saattir. Yurtdışı gönderilerimiz Şuan Yapılmamaktadır

11. Ödemeyi havale ile ya da ürün teslimatı sırasında yapabilir miyim?

Ürünü sepetinize attıktan sonra havele eft bilgileri mevuttur

12. Siparişimi iptal edebilir miyim?

Siparişi verdikten 24 saat sonraya kadar siparişinizi almaktan vazgeçerseniz eğer, bize mail yada telefon ile ulaşarak siparişinizi iptal edebilirsiniz.

13. İade şartlarınız nedir?

Ürün iade koşullarımızı öğrenmek için buraya tıklayınız

14. Ürün fiyatlarınız neden diğer sitelerden farklı?

Lois Diamond markası dünyanın önde gelen taş toptancılarından en nadide pırlantaları en uygun fiyata temin edip kendi ürünlerini kendisi üretip alıcıya en uygun fiyat seçeneklerini sunabilmektedir.

15. Firmanızdan aldığımız ürünü uzun bir süre sonra size geri satabilir miyiz?

Aldığınız ürünü satmak istediğinizde sertifikasında bulunan ürün kodu isim soyisim ile ne zaman isterseniz bize geri satma seçeneğiniz bulunmaktadır. Tektaş ürünlerde, 1 sene boyunca daha büyüğü ile değiştirmek isterseniz ürününüzü aldığınız fiyattan sayarak değiştiriyoruz. Para iadesi istediğinizde ise,aldığınız fiyatın %25 eksiğine,extra işlemler yapıldıysa %35 eksiğine geri alıyoruz. Özel sipariş ürünlerde ise, %20 kayıpla değiştirme, %30 kayıpla iade,extra işlem olduysa %35 eksiği ile para iadesi yapmaktayız.

tamtur,yarımtur,beştaş ürünlerde aldığınız fiyatın %35 eksiğine geri iade yapabilirsiniz.

bileklik gerdanlık çok taşlı ve işçiliği yüksek ürünlerde aldığınız fiyatın geri iadesi ortalama %40 dır.

 

Not: Geri iadeler için önden firma yetkilisi ile görüşülmesi bilgi alınması gerekmektedir.

16. Cevabını bulamadığınız soru olduğunu düşünüyor musunuz?

Cevabını bulamadığınız soruları info@loisdiamond.com adresine e-mail atarak, telefonla arayarak ya da https://www.loisdiamond.com/iletisim/ formu doldurarak sorabilirsiniz.

Size web sitemizde en iyi deneyimi sağladığımızdan emin olmak için (kişisel verilerinizi toplamamak kaydıyla) çerezler kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bu kullanımı onaylamış olduğunuz varsayılacaktır. Kapat düğmesine tıklayarak bu uyarıyı güvenli bir şekilde kapatabilirsiniz.