loading
loading
Yükleniyor...
close
0553 381 80 20

Ürün İade Koşulları

 

     LOİS DİAMOND ekibi olarak fabrikamızdaki ustalarımızdan satış için sizlerle iletişime geçen satış sorumlusuna kadar sadece en iyiyi ve tam hayal ettiğiniz ürünü sizlere kazandırmak adına çaba içerisindeyiz.

     Bunun kanıtı olarak  ürünümüz beğenilmediği taktirde 14 gün içerisinde bizlerle irtibata geçip ürünü iade etmenizi belirttiğiniz koşulda ürün geri alınıp para iyadesi hiç bir zorluk çıkarılmadan ödeme şekline göre geri iade edilcektir.

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (14) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde loisdiamond.com 'a faks, e-posta veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün loisdiamond.com 'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 14 gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli loisdiamond.com tarafından karşılanır.

 

 

Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici ücretten kesintiye maruz kalır. 

 

      Ürün geri iadesinde,firmamız kötü niyetli durumlardan korunmak adına iade edilen üründe inceleme yapma hakına sahiptir. Bu gibi durumlarda iade gerçekleşmemektedir...

      Herhangi bir durumda lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

      Telefon Numaramız : 0553 381 80 20

       E-Mail Adresimiz : info@loisdiamond.com

adres:binbirdirek mah. ışık sokak no:2 sultanahmet fatih /İSTANBUL

      Şans Getirmesi Dileğimizle   İyi Alışverişler Dileriz.

Size web sitemizde en iyi deneyimi sağladığımızdan emin olmak için (kişisel verilerinizi toplamamak kaydıyla) çerezler kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bu kullanımı onaylamış olduğunuz varsayılacaktır. Kapat düğmesine tıklayarak bu uyarıyı güvenli bir şekilde kapatabilirsiniz.