loading
loading
Yükleniyor...
close
0553 381 80 20

Hakkımızda


Firmamız parakende ve toptan mağazacılığı olarak 2006 da kurulmuştur 2009 yılında internet ortamında pırlanta satan 3 firmadan biri olarak günümüze kadar aralıksız kesintisiz satışlarımız devam etmektedir.

Sizlere daha yakın olmak ve firmamızı ziyaret etmek isteyenler daha kolay bizleri bulması için 2013 de açılışını yaptığımız sultanahmetteki ofisimizde hizmet vermekteyiz
 
 Politika olarak müşteri mağduriyetini sıfıra indircek herzaman müşteriyi haklı görerek en küçük sorunda bile tam destek sunmayı hatta güleryüzlü ve müşteri satıcı ilişkisi dışına taşan bir hizmet sunmayı başarmak istedik.
 
 Bu sayede bu hedefle müşteriyi anlıyan zevkine hitab edebilen binlerce dost edinen bir firma olmayı başarıp bundan taviz vermeden devam etmek en büyük arzumuzdur .

En kaliteli pırlantaları en uygun fiyata getirerek sizlere sunmaktayız ayrıca pırlanta ile birlikte  kendi bünyemizde mücevher üretimi yapılmaktadır.

Toptancı ve üretici kimliğimizin yanında çağı yakalamak adına İnternet ortamında eşsiz kalitede ve çok uygun fiyatlar ile ürünler sunuyoruz. 

 

Sitemizden yapılan alışveriler için bizleri görmeden alışveriş yapacak değerli müşterilerimize Lois Pırlanta her konuda en az alıcı kadar hassas davranıp verdiğiniz paranın hakkını tamamı ile alacağınızın garantisini veriyoruz..

 

şans getirmesi dileğimizle iyi alışverişler
 
 
 
 
Lois Diamond Tescilli markadır güvenle alışveris yapabilirsiniz.

Size web sitemizde en iyi deneyimi sağladığımızdan emin olmak için (kişisel verilerinizi toplamamak kaydıyla) çerezler kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bu kullanımı onaylamış olduğunuz varsayılacaktır. Kapat düğmesine tıklayarak bu uyarıyı güvenli bir şekilde kapatabilirsiniz.