loading
loading
Yükleniyor...
close
0553 381 80 20

HRD antwerp diamond sertifikası ve HRD jewellery (mücevher sertifikası) arasındaki fark

 • 05.07.2018     uluslararası sertifika HRD ve GİA Sertifikası

  HRD sertifikalarında iki çeşit sertifika bulunmaktadır diamond pırlanta sertifikası ve müveher sertifikası 

  1-hrd diamond sertifikası (firmamızında sizlere sunduğu sertifikadır)  pırlanta nın yüzde yüzü incelenen sertifikalardır bu sertifikalarda pırlantanın %100 ü incelendiği için alışveriş yapan için daha  daha makbuldür ve daha avantajlıdır gerçek değerini daha uzun vadede korumaktadır mesala bu sertifikalarda pırlantalar çıplak olarak incelendiği için renkler tek olarak yazmaktadır örenk verirsek F yazar F G yazmaz aynı zamanda berraklılkta vs1 vs2 si1 si2 rakamlar ile yazmaktadır. Kullanıcı eğer yüzük almışsa ilerde pırlantasını o yüzükten başka yüzük modeline geçirebilir sertifikası bozulmaz.

  örnek hrd diamond sertifika:

    

  2- mücevher sertifikası

  mücevher üzerinde incelenen sertifikalardır  hrd jewellery report  olarak adlandırılır bu sertifikalarda güvenli sertifikalardır  pırlanta çıplak incelenemediği için yaklaşık  özellikler yazılır  renklerde iki renk örnek F G yada G H yazılır berraklıkta ise vs yada si rakamsız olarak yazılır ayrıca ürünün resmi altın ayarı ve gramı yazmaktadır.

   

  örnek hrd müveher sertifikası:

Size web sitemizde en iyi deneyimi sağladığımızdan emin olmak için (kişisel verilerinizi toplamamak kaydıyla) çerezler kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, bu kullanımı onaylamış olduğunuz varsayılacaktır. Kapat düğmesine tıklayarak bu uyarıyı güvenli bir şekilde kapatabilirsiniz.